Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poraď!

24. 1. 2007
Ahojky,prosím Vás,někdo mi psal a já jsem se mu znašila vypomoc ze všech sil.Nakonec jsem vypátral něco z knížek a tak.Nyní Vás poprosím ať se také zapojíte do razení!Zde jsem Vám zkopírovala její správičku:

Chcem Vas poprosit o radu pri zdravotnych problemoch mojho morciatka. Veterinari v nasom okoli s tym nemaju skusenosti, tak zhanam kontakt na skusenych chovatelov. Mam 2 rocnu samicku a nastali problemy s chrupom. Dostavala pravidelne aj tvrdy chleba, alebo rozky, napriek tomu jej prerastol jeden spodny hlodak a zlomil sa. Okolo zubov, pri koreni ma aj take zvlastnosti, akoby zltohnedy kaz, ale je to okolo korena obalene, akoby chrasta. ak by ste mi vedeli poradit alebo niekoho odporucit, bol by som vam velmi povdacny. dakujem

Tak co tomu říkáte?Poraďte mu/jí!Jestli něco víte napište do blueform(níže):

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Káču

(Anďa+Lussy, 11. 7. 2007 11:08)

Ahoj Katko..Je to zcela normální,protože je to velká změna proztředí..To je jakoby jsi celý život bydlela ve ,,dvoj garzonce"a najednou by Tě přestěhovali od všech tvých kamarádů do velké vily na opačný konec města.Taky by Ti to nebylo příjemné a musela by jsi si zvyknout.Nech jí/mu čas!=);)

Prosim o radu!!!

(Káča, 14. 6. 2007 16:11)

Ahoj!já mám morče dlouho srsté je mu/jí (pohlavý zatím neznámé- má to být ona).Mám jí zatím 4 dny což není tak moc ale ona je taková strašně vyděšaná a lekavá.Poto prosím o radu jestli je to normální že je tak vyděšena ?

Pro Monču

(Anďa+Lussy, 18. 3. 2007 17:55)

Tak to je super,asi si ho taky pořídíme,i když Lussy prblám s chrupem(naštěstí)nemá!=)

Domeček-zachránce

(Monča, 25. 2. 2007 13:36)

moje morčátko je na tom stejně,veterinářka mu po tom co si ty zuby ulomil mu je musela zastříhávat, myslela jsem že se zblázním, nikdy dřív jsem nepoznala kolik síly v sobě může mít takový malý zvířátko, chudák malej!Potom se mu to stalo ještě několikrát.
K Vánocům jsem mu koupila domeček lepenej medem,dělanej spešl na hlodání,a od tý doby se mu zuby nezlomily, i když teď ten domeček vypadá hrozně = )
Hlavně že je zdravej!